310857-2021 - ResultRomania-Bucharest: Human resources management consultancy services
Contract award notice
Services
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Servicii de consultanță acordată în vederea dezvoltării capacității Autorității de Certificare și Plată pentru gestionarea eficientă a FESI
Reference number: 4221306_2020_15_119281
II.1.2.
Main CPV code
79414000 Human resources management consultancy services
II.1.4.
Short description
Servicii de consultanță acordată în vederea dezvoltării capacității Autorității de Certificare și Plată pentru gestionarea eficientă a FESI, conform caietului de sarcini.
Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data-limită de depunere a ofertelor: 18.
Autoritatea contractantă va răspunde, în mod clar și complet, tuturor solicitărilor de clarificare/informații suplimentare în a 11-a zi înainte de data-limită de depunere a ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement