312365-2026 - Planning
Sweden – Software package and information systems – RFI Systemstöd för monitoreringskrävande läkemedel, exempelvis Lithium
Prior information notice or a periodic indicative notice used only for information
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: RFI Systemstöd för monitoreringskrävande läkemedel, exempelvis Lithium
Description: RFI Systemstöd för monitoreringskrävande läkemedel, exempelvis Lithium
Internal identifier: Rs 2026-02834
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
312365-2026 - Planering
Sverige – Programvara och informationssystem – RFI Systemstöd för monitoreringskrävande läkemedel, exempelvis Lithium
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareRs 2026-02834
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd