See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: ACHIZITIE MEDICAMENTE HEMOFILIE SI TALASEMIE in cadrul Programului national de tratament al hemofiliei si talasemiei
Description: Conform caietului de sarcini - descriere pentru 17 loturi care reprezinta medicamente pentru hemofilie, care se vor achizitiona pentru o perioada de 36 de luni, se va incheia acord cadru cu 3 operatori economici. Numar zile pana cand operatorii economici pot solicita clarificari sau informatii suplimentare , pana cel tarziu cu 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde solicitarilor de clarificari in a 11 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 1234
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33621000 Medicinal products for the blood and blood-forming organs
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: MOROCTOCOG ALFA 250 UI
Description: Descrierea , cantitatea minima si maxima conform cu caietul de sarcini. Valoarea estimata maxima a contractului subsecvent: 659360 ron
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: MOROCTOCOG ALFA 500 UI
Description: Descrierea , cantitatea minima si maxima conform cu caietul de sarcini. Valoarea estimata maxima a contractului subsecvent: 882504 ron
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: TUROCTOCOG ALFA 500 UI
Description: Descrierea , cantitatea minima si maxima conform cu caietul de sarcini. Valoarea estimata maxima a contractului subsecvent: 882896 ron
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: TUROCTOCOG ALFA 1000 UI
Description: Descrierea , cantitatea minima si maxima conform cu caietul de sarcini. Valoarea estimata maxima a contractului subsecvent: 754992.00 ron
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: OCTOCOG ALFA 250 UI
Description: Descrierea , cantitatea minima si maxima conform cu caietul de sarcini. Valoarea estimata maxima a contractului subsecvent: 567744.00 ron
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: OCTOCOG ALFA 500 UI
Description: Descrierea , cantitatea minima si maxima conform cu caietul de sarcini. Valoarea estimata maxima a contractului subsecvent: 403101.00 ron
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: OCTOCOG ALFA 1000 UI
Description: Descrierea , cantitatea minima si maxima conform cu caietul de sarcini. Valoarea estimata maxima a contractului subsecvent: 832797.00 ron
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: FACTOR VIII DE COAGULARE UMAN 500 UI
Description: Descrierea , cantitatea minima si maxima conform cu caietul de sarcini. Valoarea estimata maxima a contractului subsecvent: 423948.00 ron
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: FACTOR VIII DE COAGULARE UMAN 1000 UI
Description: Descrierea , cantitatea minima si maxima conform cu caietul de sarcini. Valoarea estimata maxima a contractului subsecvent: 833316.00 ron
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: FACTOR IX DE COAGULARE UMAN 1000 UI
Description: Descrierea , cantitatea minima si maxima conform cu caietul de sarcini. Valoarea estimata maxima a contractului subsecvent: 517101.00 ron
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: EPTACOG ALFA ACTIVATUM 1 MG
Description: Descrierea , cantitatea minima si maxima conform cu caietul de sarcini. Valoarea estimata maxima a contractului subsecvent: 675399.00 ron
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: EFMOROCTOCOG ALFA 250 UI
Description: Descrierea , cantitatea minima si maxima conform cu caietul de sarcini. Valoarea estimata maxima a contractului subsecvent: 388866.00 ron
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: EFMOROCTOCOG ALFA 500 UI
Description: Descrierea , cantitatea minima si maxima conform cu caietul de sarcini. Valoarea estimata maxima a contractului subsecvent: 759.738,00 ron
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: EFTRENONACOG ALFA 250 UI
Description: Descrierea , cantitatea minima si maxima conform cu caietul de sarcini. Valoarea estimata maxima a contractului subsecvent: 638670.00 ron
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: EFTRENONACOG ALFA 500 UI
Description: Descrierea , cantitatea minima si maxima conform cu caietul de sarcini. Valoarea estimata maxima a contractului subsecvent: 423918.00 ron
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: RURIOCTOCOG ALFA PEGOL 3000 UI
Description: Descrierea , cantitatea minima si maxima conform cu caietul de sarcini. Valoarea estimata maxima a contractului subsecvent: 810458.00 ron
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: DEFEROXAMINUM 500 MG
Description: Descrierea , cantitatea minima si maxima conform cu caietul de sarcini. Valoarea estimata maxima a contractului subsecvent: 109800.00 ron
Internal identifier: 17