See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Construire locuinte pentru tineri, Lot Nr. 2, Strada Marin Preda, Nr. 1, Municipiul Targu Jiu - proiectare, asistenta tehnica si execuţie lucrări.
Description: Prestarea serviciilor de proiectare, asistenta tehnica si execuţia de lucrări pentru „Construire Locuinte pentru Tineri - Lot Nr. 2, Strada Marin Preda, Nr. 1, Municipiul Targu Jiu” are ca rezultat realizarea unui ansamblu rezidential compus din 70 de cladiri de tip bloc, fiecare avand regimul de inaltime P+1E +M, o suprafata construita de 154,08 mp si un numar de 6 apartamente/bloc cu o medie de 2 camere/apartament rezultand un umar total de 420 apartamente Solicitarea de clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire se va transmite prin intermediul S.E.A.P. prin accesarea Sectiunii dedicate ,,SOLICITARE DE CLARIFICARI/INTREBARI/COMUNICARI” cu 19 zile inainte de data limita de depunere a ofertei. In masura in care solicitarile de clarificari sau informatii suplimentare au fost adresate in termenul prevazut in anuntul de participare, raspunsurile cat si intrebarile in legatura cu documentatia de atribuire vor fi publicate in S.E.A.P. la SECTIUNEA ”SOLICITARE DE CLARIFICARI/INTREBARI/COMUNICARI” cat si in SECTIUNEA ” LISTA CLARIFICARI, NOTIFICARI SI DECIZII” in a 11-a zi, inainte de data limita de depunere a ofertelor. In cazul decalarii termenului de depunere al ofertelor se va extinde corespunzator (cu zilele de decalare).
Internal identifier: E164-23
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45211000 Construction work for multi-dwelling buildings and individual houses
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Proiectarea, asistenta tehnica si executia lucrarii vor fi realizate in conformitate cu prevederile Documentatiei de atribuire.
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 71322000 Engineering design services for the construction of civil engineering works