2. Procedure
Procedure
Title: Autostāvlaukuma Smilšu ielā 92, Daugavpilī, būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība
Description: Autostāvlaukuma Smilšu ielā 92, Daugavpilī, būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71220000 Architectural design services