320460-2025 - Result
Netherlands – IT services: consulting, software development, Internet and support – Digitale Werkplek & IT-dienstverlening
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Digitale Werkplek & IT-dienstverlening
Description: De opdracht omvat het beheer en de verdere innovatie van de Digitale Werkplek van de Vervoerregio, die is gebaseerd op Microsoft 365, Intune en Windows 11. In lijn met de "One Stop Shop"-filosofie verwacht de Aanbestedende Dienst dat de geselecteerde leverancier niet alleen de benodigde persoonlijke hardware zoals laptops en telefoons levert en beheert, maar ook overige kantoorhardware, waaronder connectiviteitsapparatuur, werkplekken en vergaderapparatuur. Daarnaast omvat de opdracht het beheer van mobiele en, in beperkte mate, vaste telefoonabonnementen. De waarde van de opdracht wordt voor de reguliere dienstverlening geraamd op gemiddeld € 350.000,- exclusief btw per jaar, voor projecten wordt een raming van € 3.200.000,- gehanteerd wat resulteert in een totale waarde van € 6.000.000,- exclusief btw over de maximale contractperiode van 8 jaar. Deze raming overschrijdt de aanbestedingsdrempel
Internal identifier: D - 008922
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: - 6.000.000
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 30000000 Office and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packages, 48000000 Software package and information systems
Options:
Description of the options: De overeenkomst wordt initieel aangegaan voor een periode van twee jaar, van 13 mei 2025 tot 13 mei 2027. Na deze initiële periode kan de overeenkomst jaarlijks worden verlengd, met een maximum van zes verlengingen van elk één jaar. Verlenging is uitsluitend mogelijk na een positieve evaluatie door de opdrachtgever.