2. Procedure
Procedure
Title: Projektavimo paslaugos (dėl Vilniaus g.1, Joniškio m.) - NUTRAUKTAS.
Description: Administracinės paskirties pastato dalies (Joniškio vaistinės pastatas uk. 2485) Vilniaus g. 1, Joniškio m. Bendradarbystės erdvės įkūrimo techninio darbo projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos. I etapas: - projektiniai pasiūlymai, pagal kuriuos išduodamas statybą leidžiantis dokumentas; I etapas: techninis darbo projektas, rengiama techninė užduotis ir kiti dokumentai, reikalingi prisijungimo sąlygoms gauti, atliekama jo ekspertizė. PASTABA: Kadangi pastatas yra nekilnojamoji kultūros vertybė ir patenka į kultūros paveldo vietovę, techninio darbo projekto sudėtyje numatoma tvarkybos (kultūros paveldo) dalis – tvarkybos darbų projekto parengimas (kai taikoma) ir privalomi suderinimai su Kultūros paveldo departamentu (KPD)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71220000 Architectural design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0