322337-2026 - Result
Bulgaria – Emergency and security equipment – „Доставка на оборудване за осигуряване на обучителния процес“, по три обособени позиции.
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title„Доставка на оборудване за осигуряване на обучителния процес“, по три обособени позиции.
DescriptionВ предмета на обществената поръчка се предвижда доставката на оборудване, обезпечаващо процеса на обучение в центровете за обучение на населението на ГДПБЗН. Количество или обем на обществената поръчка: Обособена позиция № 1: 1. Моторна пръскачка – 12 броя; 2. Моторен трион за дърво – 6 броя. Обособена позиция № 2: 1. Мобилен вентилатор – 6 броя; 2. Акумулаторен осветителен прибор – 36 броя; 3. Машина за дим – 12 броя. Обособена позиция № 3: 1. Комплект защитни средства за работа с верижен моторен трион - 6 комплекта. Срок за изпълнение на обществената поръчка по всички обособени позиции: Договорът влиза в сила от датата на регистрирането му в деловодната система на Възложителя и е със срок на действие до изтичане на гаранционния срок на стоките и удовлетворяването на всички претенции на Възложителя, свързани с гаранционната отговорност на Изпълнителя. Срокът за изпълнение на доставката е до 6 месеца, считано от датата на влизането на договора в сила.
Internal identifier548292
Type of procedureOpen
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 35100000 Emergency and security equipment
5. Lot
LotLOT-0001
TitleДоставка на електрически машини и уреди
DescriptionДоставка на: 1. Мобилен вентилатор – 6 броя; 2. Акумулаторен осветителен прибор – 36 броя; 3. Машина за дим – 12 броя. Срок за изпълнение на обществената поръчка по обособената позиция: Договорът влиза в сила от датата на регистрирането му в деловодната система на Възложителя и е със срок на действие до изтичане на гаранционния срок на стоките и удовлетворяването на всички претенции на Възложителя, свързани с гаранционната отговорност на Изпълнителя. Срокът за изпълнение на доставката е до 6 месеца, считано от датата на влизането на договора в сила.
Internal identifier548333
LotLOT-0002
TitleДоставка на комплект защитни средства за работа с верижен моторен трион
DescriptionДоставка на предпазни защитни средства за работа с верижен моторен трион: 1. Предпазна каска, предназначена за оператор на моторен трион с интегрирани панорамен мрежест визьор и антифони; 2. Предпазни ръкавици тип 1, предназначена за ползватели на ръчни верижни триони; 3. Предпазно яке, предназначена за ползватели на ръчни верижни триони; 4. Предпазни гамаши/крачоли за ползватели на ръчни верижни триони. Срок за изпълнение на обществената поръчка по обособената позиция: Договорът влиза в сила от датата на регистрирането му в деловодната система на Възложителя и е със срок на действие до изтичане на гаранционния срок на стоките и удовлетворяването на всички претенции на Възложителя, свързани с гаранционната отговорност на Изпълнителя. Срокът за изпълнение на доставката е до 6 месеца, считано от датата на влизането на договора в сила.
Internal identifier559816
Main classification (cpv): 35113400 Protective and safety clothing