326575-2025 - Result
Netherlands – Construction work for sewage pipes – A08.417 Revitaliseren Oranjewijk Leiderdorp
Contract or concession award notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: A08.417 Revitaliseren Oranjewijk Leiderdorp
Description: In de Oranjewijk en het Doeskwartier-West te Leiderdorp is de riolering 60 jaar oud en is aan vervanging toe. Deze ruimtelijke ingreep is een enorme kans om overige infrastructurele opgaven te integreren en er één integraal plan te maken. Naast de reguliere opgaves –voor het vervangen van het riool en het herbestraten van de wegen en trottoirs– is de opgave om het groen in de wijk te verbeteren, om de biodiversiteit te vergroten. De volgende werkzaamheden zullen worden uitgevoerd tb de duurzame wijkvernieuwing: - Vervangen gemengde riolering voor gescheiden stelsel; - Opbreken bestratingen en straatmeubilair; - Vervangen diverse duikers; - Kappen bomen; - Verplanten bomen; - Planten nieuwe bomen (inclusief groeiplaatsvoorzieningen); - Aanbrengen groenvoorzieningen; - Aanbrengen elementenverharding en bitumineuze verharding; - Realiseren natuurvriendelijke oevers Daarnaast energietransitie ruimte gereserveerd voor de toekomstige aanleg van een alternatieve energievoorziening voor gas. Huidige raming 12,5 miljoen excl. btw. Bedragen onder voorbehoud.
Internal identifier: A08.417.2024
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45232440 Construction work for sewage pipes
Additional classification (cpv): 45233222 Paving and asphalting works
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: idem hoofdpublicatie idem hoofdpublicatie
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 45232400 Sewer construction work