2. Procedure
Procedure
Title: Calamiteitenondersteuning openbare ruimte
Description: Gemeente 's-Hertogenbosch wil met deze aanbesteding een overeenkomst afsluiten met een opdrachtnemer voor de uitvoering van calamiteitenwerkzaamheden in de openbare ruimte. Het doel is om bij (on)voorziene calamiteiten snel en adequaat op te treden ter bescherming van de openbare orde, veiligheid en gezondheid, alsmede om verdere schade te beperken of te voorkomen. Zie BD
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
Additional classification (cpv): 90600000 Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlenging