See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: FURNIZARE ``Medicamente autorizate pentru terapii avansate pe baza de celule/tesuturi autologe``
Description: Achizitionarea de „Medicamente autorizate pentru terapii avansate pe baza de celule/tesuturi autologe” necesare pentru desfasurarea activitatii specifice conform caietului de sarcini.
Internal identifier: 7814
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33621000 Medicinal products for the blood and blood-forming organs
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Conform Caiet de sarcini
Internal identifier: 1