329508-2026 - Competition
Poland – Miscellaneous furnishing – Dostawa sprzętu komputerowego i multimedialnego do pracowni Technikum nr 1 w Żorach w ramach projektu pn. „Transformacja kształcenia w Technikum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Żorach”
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu komputerowego i multimedialnego do pracowni Technikum nr 1 w Żorach w ramach projektu pn. „Transformacja kształcenia w Technikum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Żorach”
Description: Dostawa sprzętu komputerowego i multimedialnego do pracowni Technikum nr 1 w Żorach w ramach projektu pn. „Transformacja kształcenia w Technikum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Żorach”. Zamówienie zostało podzielone na 7 części: Część 1 - Wyposażenie sal dla nauki zawodu- sprzęt komputerowy Część 2 - Wyposażenie sal dla nauki zawodu- sprzęt komputerowy 3D i Gogle Class VR Część 3 – Wyposażenie sal dla nauki zawodu- sprzęt komputerowy/ drukarki Część 4 - Wyposażenie sal dla nauki zawodu - sprzęt komputerowy/ tablety Część 5 - Wyposażenie sal dla nauki zawodu - oprogramowanie Część 6 – Wyposażenie sal dla nauki zawodu- sprzęt multimedialny/ podręczniki z oprogramowaniem Część 7 – Wyposażenie sal dla nauki zawodu - drony
Internal identifier: ZP.271.5.5.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39290000 Miscellaneous furnishing
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Wyposażenie sal dla nauki zawodu- sprzęt komputerowy
Description: Wyposażenie sal dla nauki zawodu- sprzęt komputerowy
Internal identifier: część 1
Additional classification (cpv): 30213100 Portable computers, 32413100 Network routers
Lot: LOT-0002
Title: Wyposażenie sal dla nauki zawodu- sprzęt komputerowy 3D i Gogle Class VR
Description: Wyposażenie sal dla nauki zawodu- sprzęt komputerowy 3D i Gogle Class VR
Internal identifier: część 2
Additional classification (cpv): 38520000 Scanners, 42962000 Printing and graphics equipment, 32322000 Multimedia equipment, 48190000 Educational software package, 30232100 Printers and plotters
Lot: LOT-0003
Title: Wyposażenie sal dla nauki zawodu- sprzęt komputerowy/ drukarki
Description: Wyposażenie sal dla nauki zawodu- sprzęt komputerowy/ drukarki
Internal identifier: część 3
Additional classification (cpv): 30232110 Laser printers, 30197630 Printing paper, 30216110 Scanners for computer use
Lot: LOT-0004
Title: Wyposażenie sal dla nauki zawodu - sprzęt komputerowy/ tablety
Description: Wyposażenie sal dla nauki zawodu - sprzęt komputerowy/ tablety
Internal identifier: część 4
Additional classification (cpv): 30213200 Tablet computer, 30237450 Graphics tablets
Lot: LOT-0005
Title: Wyposażenie sal dla nauki zawodu - oprogramowanie
Description: Wyposażenie sal dla nauki zawodu - oprogramowanie
Internal identifier: część 5
Additional classification (cpv): 48321000 Computer-aided design (CAD) software package, 48328000 Image-processing software package, 48900000 Miscellaneous software package and computer systems
Lot: LOT-0006
Title: Wyposażenie sal dla nauki zawodu- sprzęt multimedialny/ podręczniki z oprogramowaniem
Description: Wyposażenie sal dla nauki zawodu- sprzęt multimedialny/ podręczniki z oprogramowaniem
Internal identifier: część 6
Additional classification (cpv): 31300000 Insulated wire and cable, 38653400 Projection screens, 38652100 Projectors, 32342100 Headphones, 32342412 Speakers, 22111000 School books, 48190000 Educational software package
Lot: LOT-0007
Title: Wyposażenie sal dla nauki zawodu - drony
Description: Wyposażenie sal dla nauki zawodu - drony
Internal identifier: część 7
Additional classification (cpv): 34711200 Non-piloted aircraft