Additional information
2. Corespondenta si toate documentele depuse de operatorii economici vor fi in limba romana, sau insotite de traducere autorizata in limba romana.
5. Raspunsurile la solicitarile de clarificari se vor posta in termenul legal (conf. art.29 alin. (3) din H.G. nr.394/2016) in cadrul anuntului de participare publicat pe site–ul
www.e-licitatie.ro. Entitatea contractanta nu va da curs solicitarilor adresate prin alta modalitate de comunicare.