331851-2026 - Result
Netherlands – Social work services with accommodation – Beschermd wonen regio IJssel-Vecht (verkorte procedure)
Contract or concession award notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Beschermd wonen regio IJssel-Vecht (verkorte procedure)
Description: Opdrachtgever (regio IJssel-Vecht) heeft in 2022-2023 een aanbestedingsprocedure doorlopen en zeven aanbieders gecontracteerd voor Beschermd wonen. Gedurende de eerste looptijd van de overeenkomst, vanaf 1 juli 2023 tot heden, is geconstateerd dat het zorglandschap niet voldoende dekkend is. Er is daarom gekozen om middels een verkorte aanbestedingsprocedure, conform paragraaf 4.4 van het Beschrijvend document v1.2 uit 2022-2023, het zorglandschap voor Beschermd wonen in de regio IJssel-Vecht uit te breiden. De geplande ingangsdatum van de nieuw af te sluiten raamovereenkomst is 1 juli 2026, aansluitend op de al lopende raamovereenkomst. Gedurende de eerste looptijd van de overeenkomst, vanaf 1 juli 2023 tot heden, is geconstateerd dat het zorglandschap niet voldoende dekkend is. We zien een kwantitatief capaciteitstekort; er staan inmiddels 219 Inwoners op de wachtlijst Beschermd wonen (peildatum januari 2026).
Internal identifier: 25.Z.150
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Er is gekozen om middels een verkorte aanbestedingsprocedure, conform paragraaf 4.4 van het Beschrijvend document v1.2 uit 2022-2023 (Bijlage R), het zorglandschap voor Beschermd wonen in de regio IJssel-Vecht uit te breiden
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85311000 Social work services with accommodation
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Deze Raamovereenkomst een initiële looptijd heeft van twee (2) jaar met een mogelijkheid tot verlenging van één (1) maal twee (2) jaar.