2. Procedure
Procedure
Title: Modernizacja systemu wodociągowego poprzez wymianę wodomierzy, modernizację sieci oraz wdrożenie systemu inteligentnego zarządzania siecią wodomierzową
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja systemu wodociągowego poprzez wymianę wodomierzy, modernizacje sieci oraz wdrożenie systemu inteligentnego zarządzania siecią wodociągową 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I oraz części II stanowi załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia natomiast przedmiotu zamówienia, natomiast projektowane postanowienia umowy określaja odpowiednio Załącznik nr 2a, 2b do SWZ. Zapisy dotyczące części II odnoszą się w szczególności pkt. 3.2, 4.2., 4.3. Opis przedmiotu zamówienia. Wymagania ogólne zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia mają zastosowanie zarówno do części I, jak części II. Pozostałe zapisy dotyczą części I.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 32441300 Telematics system
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 3. Przedmiotem Umowy jest w szczególności dostawa, instalacja, konfiguracja, integracja, uruchomienie oraz wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego wspierającego zarządzanie infrastrukturą wodociągowo-kanalizacyjną oraz świadczenie e-usług publicznych, obejmującego: 1) Portal e-Usług (eBOK), 2) Aplikację Mobilną (Android), 3) Moduł Back-Office z mechanizmem obiegu spraw (workflow), 4) System eGIS wraz z budową i wdrożeniem bazy danych przestrzennych, 5) System telemetryczny agregujący dane z punktów pomiarowych, 6) System wizualizacji i bilansowania stref (DMA), 7) Integrację z systemami dziedzinowymi Zamawiającego, 8) Integrację z systemem EZD, 9) Integrację z systemem płatności elektronicznych, 10) Integrację z systemem powiadomień (SMS, e-mail, push), 11) Dostawę, konfigurację oraz integrację urządzeń pomiarowych i telemetrycznych, 12) Wdrożenie, szkolenia, dokumentację oraz asystę techniczną. 13) Wdrożenie Systemu. System może mieć charakter on-premise, chmurowy lub hybrydowy. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę i wymianę wodomierzy, modernizację sieci oraz wdrożenie systemu inteligentnego zarządzania siecią wodociągową W przypadku zastosowania architektury hybrydowej dopuszcza się wykorzystanie infrastruktury zewnętrznej (w tym usług chmurowych lub komponentów zdalnych), pod warunkiem że: 1) kluczowe dane Zamawiającego, w szczególności dane pomiarowe oraz dane użytkowników, przechowywane są na infrastrukturze pozostającej pod kontrolą Zamawiającego lub w sposób zapewniający Zamawiającemu pełny dostęp i kontrolę nad tymi danymi, 2) zapewnione jest bezpieczeństwo danych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz wymaganiami OPZ, 3) System zapewnia ciągłość działania niezależnie od dostępności komponentów zewnętrznych w zakresie określonym w OPZ, 4) zastosowane rozwiązania nie powodują uzależnienia Zamawiającego od jednego dostawcy (vendor lock-in), 5) Zamawiający posiada dostęp administracyjny do Systemu w zakresie umożliwiającym jego eksploatację i kontrolę. Wykonawca zobowiązany jest do przedstawienia architektury Systemu oraz uzyskania jej akceptacji przez Zamawiającego przed wdrożeniem.
Additional classification (cpv): 72268000 Software supply services
Options:
Description of the options: Brak