335200-2026 - Result
Bulgaria – Firefighting, rescue and safety equipment – Доставка на лични предпазни средства
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleДоставка на лични предпазни средства
Description„Доставка на лични предпазни средства“, по обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1 „Доставка на защитни облекла за пожарникари”; Обособена позиция № 2 „Доставка на каски за пожарникари”, в рамките на проект STREAM 2 „Рационализиране на трансграничното сътрудничество: Съвместен подход към устойчивостта на бедствия”, съфинансиран от Европейския Съюз чрез Европейския Фонд за Регионално развитие по Програма INTERREG VI-A Румъния-България 2021-2027 г. Кратко описание: Обществената поръчка, обхваща доставка на лични предпазни средства за служителите на Главна дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението“ при осъществяване на пожарогасителна и/или спасителна дейност. Количество или обем на обществената поръчка: Обособена позиция № 1 „Доставка на защитни облекла за пожарникари” – 160 комплекта; Обособена позиция № 2 „Доставка на каски за пожарникари” – 160 броя. Мястото за изпълнение по всички обособени позиции: Място на изпълнение на обществената поръчка е Централна складова база на ГДПБЗН – МВР, находяща се в с. Локорско, обл. София. Срок за изпълнение на обществената поръчка по всички обособени позиции: Договорът влиза в сила от датата на регистрирането му в деловодната система на Възложителя и е със срок на действие до изтичане на гаранционния срок за скрити дефекти на стоките и удовлетворяването на всички претенции на Възложителя, свързани с гаранционната отговорност на Изпълнителя. Размерите на съответните стоки по съответните обособени позиции ще се конкретизират чрез подаване на заявка от Възложителя или определени от него лица. Заявката се изпраща в срок до 30 календарни дни считано от датата на влизането на договора в сила. Срокът за изпълнение на доставките е до 8 месеца, считано от получаване на заявка от Възложителя. Заявката се изпраща в срок до 30 календарни дни считано от датата на влизането на договора в сила.
Internal identifier536379
Type of procedureOpen
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 35110000 Firefighting, rescue and safety equipment
5. Lot
LotLOT-0001
TitleДоставка на каски за пожарникари
DescriptionДоставка на каски за пожарникари - 160 броя
Internal identifier536387
Main classification (cpv): 35111200 Firefighting materials