336367-2026 - Competition
Poland – Spectrometers – Dostawa ultrawysokosprawnego chromatografu cieczowego ze spektrometrem mas z analizatorem typu potrójny kwadrupol dla Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa ultrawysokosprawnego chromatografu cieczowego ze spektrometrem mas z analizatorem typu potrójny kwadrupol dla Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
DescriptionZmiany i wyjaśnienie treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia będą udostępniane na stronie internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1297647 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ultrawysokosprawnego chromatografu cieczowego ze spektrometrem mas z analizatorem typu potrójny kwadrupol dla Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 3 do SWZ. 3. 16. W związku z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczają-cych w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE. Nr L 229 z 31.07.2014, str. 1) w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. oraz w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 z 23 października 2025 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrai-nie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 08.04.2022, str. 1, oraz Dz.Urz. UE nr L 2033 z 23.10.2025, str. 1, ze zm.), Zamawiający informuje, że nie udzieli zamówienia publicznego objętego zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1 i 3, art. 10 ust. 6 lit. a)–e), art. 10 ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 lit a)-d), art. 8, art. 10 lit. b)–f) i lit. h)–j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. b)–e) i lit. g)–i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014/25/UE oraz art. 13 lit. a)–d), lit. f)–h) i lit. j) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem: a) obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z sie-dzibą w Rosji; b) osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) niniejszego ustępu; lub c) osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem osoby fizycz-nej lub prawnej, podmiotu lub organu o których mowa w lit. a) lub b) niniejszego ustępu, w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku, gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 4. W celu potwierdzenia, że wobec Wykonawcy nie zachodzi którakolwiek z przesłanych wyszczególnionych w ust. 3 powyżej, do oferty należy załączyć oświadczenie – załącznik nr 5 do SWZ – w postaci elektronicznej opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 5. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców oświadczenie, o którym mowa w ust. 4 powyżej, składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
Internal identifierGUM2026ZP0054
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 38433000 Spectrometers
Additional classification (cpv): 38433100 Mass spectrometer
5. Lot
LotLOT-0001
TitleDostawa ultrawysokosprawnego chromatografu cieczowego ze spektrometrem mas z analizatorem typu potrójny kwadrupol
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa ultrawysokosprawnego chromatografu cieczowego ze spektrometrem mas z analizatorem typu potrójny kwadrupol dla Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
Additional classification (cpv): 38433100 Mass spectrometer, 38432200 Chromatographs