336551-2022 - ResultRomania-Buzău: Low-floor buses
Contract award notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
25 Autobuze second hand pentru transportul urban/periurban de călători
Reference number: 01/AUT/2022
II.1.2.
Main CPV code
34121400 Low-floor buses
II.1.4.
Short description
25 autobuze second hand pentru transportul urban/periurban de calatori avand specificatiile tehnice minimale din caietul de sarcini
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor- 15.
A.C. va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 10-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
25 autobuze second hand de pentru transportul urban/periurban de calatori avand specificatiile tehnice minimale din caietul de sarcini