See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu w zakresie przeciwdziałania zagrożeniom czynnikami CBRNE (czynnikami chemicznymi, biologicznymi, radiologicznymi, nuklearnymi, materiałami wybuchowymi) oraz dostawa ambulansu z wyposażeniem
Description: dostawa sprzętu w zakresie przeciwdziałania zagrożeniom czynnikami CBRNE (czynnikami chemicznymi, biologicznymi, radiologicznymi, nuklearnymi, materiałami wybuchowymi) oraz dostawa ambulansu z wyposażeniem
Previous notice: 732041-2025
Internal identifier: DL-271-52/25
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Rozliczenie projektu do końca 2025 r. - art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. Szczegółowe uzasadnienie znajduje się w dokumentach zamówienia.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35113200 Nuclear, biological, chemical and radiological protection equipment
Additional classification (cpv): 35113200 Nuclear, biological, chemical and radiological protection equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Kombinezony, maski, filtropochłaniacze, rękawice, taśma, odzież termoaktywna
Description: Kombinezony, maski, filtropochłaniacze, rękawice, taśma, odzież termoaktywna
Internal identifier: Pakiet 1
Additional classification (cpv): 35113400 Protective and safety clothing
Lot: LOT-0002
Title: Worki na odpady CBRNE, worki na zwłoki
Description: Worki na odpady CBRNE, worki na zwłoki
Internal identifier: Pakiet 2
Additional classification (cpv): 33922000 Cadaver transport bags
Lot: LOT-0003
Title: Myjki ciśnieniowe
Description: Myjki ciśnieniowe
Internal identifier: Pakiet 3
Additional classification (cpv): 42924740 High-pressure cleaning apparatus
Lot: LOT-0004
Title: Myjki ciśnieniowe 4
Description: Myjki ciśnieniowe 4
Internal identifier: Pakiet 4
Lot: LOT-0005
Title: Mobilny punkt dekontaminacji
Description: Mobilny punkt dekontaminacji
Internal identifier: Pakiet 5
Additional classification (cpv): 24455000 Disinfectants
Lot: LOT-0006
Title: Detektor promieniowania
Description: Detektor promieniowania
Internal identifier: Pakiet 6
Additional classification (cpv): 38341000 Apparatus for measuring radiation
Lot: LOT-0007
Title: Przenośny sygnalizator skażeń chemicznych
Description: Przenośny sygnalizator skażeń chemicznych
Internal identifier: Pakiet 7
Additional classification (cpv): 38940000 Nuclear evaluation instruments
Lot: LOT-0008
Title: Nosze ewakuacyjne do transportu poszkodowanego
Description: Nosze ewakuacyjne do transportu poszkodowanego
Internal identifier: Pakiet 8
Lot: LOT-0009
Title: Respirator transportowy
Description: Respirator transportowy
Internal identifier: Pakiet 9
Additional classification (cpv): 33157400 Medical breathing devices
Lot: LOT-0010
Title: Zamgławiacz do dezynfekcji pomieszczeń
Description: Zamgławiacz do dezynfekcji pomieszczeń
Internal identifier: Pakiet 10
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Lot: LOT-0011
Title: Ambulans z wyposażeniem
Description: Ambulans z wyposażeniem
Internal identifier: Pakiet 11
Additional classification (cpv): 34114121 Ambulances