2. Procedure
Procedure
Title: Elektroninės draudėjų aptarnavimo sistemos (EDAS) veikimo stebėjimo, priežiūros ir modifikavimo paslaugos
Description: Elektroninės draudėjų aptarnavimo sistemos (EDAS) veikimo stebėjimo, priežiūros ir modifikavimo paslaugos
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72267000 Software maintenance and repair services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0