2. Procedure
Procedure
Title: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont i przebudowę budynków mieszkalnych – Mińska 15 i Mińska 15 oficyna
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont i przebudowę budynków mieszkalnych – Mińska 15 i Mińska 15 oficyna w postaci: wykonania wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zamierzenia budowlanego polegającego na remoncie generalnym oraz przebudowie budynków mieszkalnych wielorodzinnych zlokalizowanych w Warszawie przy ul. Mińskiej 15 i Mińskiej 15 - oficyna, na nieruchomości położonej na działce ewidencyjnej nr 14 z obrębu 3-02-02. 2. Budynki objęte opracowaniem są wpisane do rejestru zabytków oraz ujęte w Gminnej Ewidencji Zabytków m.st. Warszawy, w tym budynek frontowy przy ul. Mińskiej 15 pod nr A-1908 oraz oficyna przy ul. Mińskiej 15 pod nr A-1934. Projektowane rozwiązania muszą uwzględniać wymagania ochrony zabytków oraz podlegać uzgodnieniom z właściwym organem ochrony zabytków. 3. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie wszelkich opracowań, analiz, projektów oraz dokumentów niezbędnych do przygotowania inwestycji, w tym uzyskanie wymaganych uzgodnień, opinii i decyzji administracyjnych. 4. Dokumentacja musi być kompletna z punktu widzenia celu, któremu ma służyć, tj. umożliwiać przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane, realizację robót budowlanych oraz osiągnięcie zakładanego efektu technicznego, energetycznego, funkcjonalnego i estetycznego, w tym również umożliwiać przygotowanie przez Wykonawcę kompletnego opisu przedmiotu zamówienia na roboty budowlane zgodnego z ustawą Prawo zamówień publicznych. 5. Szczegółowy zakres zamówienia dla Etapów I-III określa Wzór umowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia i jego załącznikami, który stanowi załącznik nr 4 do SWZ. 6. Zakres zamówienia obejmuje również Etap IV pełnienie nadzoru autorskiego oraz wsparcie Zamawiającego na etapie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia, w wyniku, którego zostanie wyłoniony Wykonawca robót budowlanych (w tym między innymi przygotowanie wyjaśnień treści dokumentacji projektowej). Umowa ta będzie stanowiła 10 % wartości brutto zaoferowanej ceny ryczałtowej brutto wskazanej w formularzu ofertowym i zostanie zawarta nie później niż w terminie 3 dni od dnia wszczęcia postępowania na wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych zgodnie z postanowieniami wzoru umowy na nadzór autorski, który stanowi załącznik nr 5 do SWZ.
Internal identifier: ZP/PN/U/22/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
Additional classification (cpv): 71220000 Architectural design services, 71320000 Engineering design services, 71315210 Building services consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0001