2. Procedure
Procedure
Title: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej kompleksowej modernizacji z nadbudową 2 kondygnacji, doposażeniem w windę, termomodernizacji i zagospodarowania terenu - Szaserów 99.
Description: 1. Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej kompleksowej modernizacji z nadbudową 2 kondygnacji, doposażeniem w windę, termomodernizacji i zagospodarowania terenu - Szaserów 99. 2. Dokumentacja musi być kompletna z punktu widzenia celu, któremu ma służyć, tj. umożliwiać przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane, realizację robót budowlanych oraz osiągnięcie zakładanego efektu technicznego, energetycznego, funkcjonalnego i estetycznego, w tym również umożliwiać przygotowanie przez Wykonawcę kompletnego opisu przedmiotu zamówienia na roboty budowlane zgodnego z ustawą Prawo zamówień publicznych. 3. Szczegółowy zakres zamówienia dla Etapów I-IV określa Wzór umowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia i jego załącznikami, który stanowi załącznik nr 4 do SWZ. 4. Zakres zamówienia dla Etapu V pełnienie nadzoru autorskiego oraz wsparcie Zamawiającego na etapie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia, w wyniku, którego zostanie wyłoniony Wykonawca reguluje wzór umowy, który stanowi załącznik nr 5 do SWZ.
Internal identifier: ZP/PN/U/21/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71220000 Architectural design services
Additional classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services, 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0001