340327-2026 - Competition
Bulgaria – Tree-cutting services – Почистване сервитути ВЛ, обслужвани от управление МЕР Шумен
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleПочистване сервитути ВЛ, обслужвани от управление МЕР Шумен
DescriptionПредметът на настоящата поръчка включва почистването на сервитутните зони, засягащи поземлени имоти в горски и извън горски (урбанизирани, земеделски, защитени, нарушени територии за възстановяване) територии на електропроводите от преносната мрежа на Р България, обслужвани от ЕСО ЕАД, Управление Мрежови експлоатационен район Шумен, - с номинални напрежения 110, 220 и 400 кV; - с една или две тройки на стълбовна линия; - разположение на фазовите проводници – всички възможни
Internal identifier573943
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 77211400 Tree-cutting services
5. Lot
LotLOT-0001