340387-2026 - Planning
Latvia – Construction work – “Siltumtīklu izbūve no Zaķusalas līdz ēkām Lucavsalas ielā 5, Rīgā”
Prior information notice or a periodic indicative notice used only for information
Works
2. Procedure
Procedure
Title“Siltumtīklu izbūve no Zaķusalas līdz ēkām Lucavsalas ielā 5, Rīgā”
Description“Siltumtīklu izbūve no Zaķusalas līdz ēkām Lucavsalas ielā 5, Rīgā”
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45000000 Construction work