2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на хранителни продукти за нуждите на детските градини на територията на Община Руен по четири обособени позиции“
Description: Настоящата обществена поръчка е разделена на четири обособени позиции, както следва: Обособена позиция 1 „Зърнено- житни храни и храни на зърнено- житна основа”; Обособена позиция 2: „Мляко и млечни продукти”; Обособена позиция 3: Месо и месни продукти, риба и рибни продукти и яйца” Обособена позиция 4: „Плодове, зеленчуци и други хранителни продукти”; Описаните количества продукти са прогнозни и не ангажират Възложителя с цялостното им усвояване. Изпълнението на обществената поръчка ще се извършва чрез периодични доставки, въз основа на писмени заявки, според нуждите на Възложителя.
Internal identifier: 583099
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: „Зърнено- житни храни и храни на зърнено- житна основа”
Description: Обособената позиция включва доставка на зърнено-житни храни и храни на зърнено-житна основа, подробно описани в Техническата спецификация към документацията, сред които Хляб пшеничен бял, произведен от пшеничено брашно „Бяло” по стандарт България - 6700 бр., Хляб пълнозърнест - 4100 бр., Брашно тип 500 - 1500 кг., Козунак - 30 бр., Кори за баница - 800 бр., Юфка домашна - 500 бр., Боб зрял - 250 кг., Леща - 300 кг., Ориз- бял - 350 кг., Макарони - 1150 бр., Фиде -370 бр., Кус-кус - 1200 бр., Грис - 25 кг. , Жито - 150 бр., Бисквити обикновени - 1500 бр., Бисквити -1200 бр., Макарони(пълнозърнести) -1 бр. Галета - 30 кг., Киноа х 0.500 Произведено по ТД на производителя - 30 бр., Булгур х 0.500 Произведено по ТД на производителя - 9 бр., Зърнена закуска-корнфлейкс натурален - 300 кг., Мюсли - 30 кг., Овесени ядки - 180 кг. Посочените количества са прогнозни и не ангажират Възложителя с цялостното им усвояване. Изпълнението ще се извършва чрез периодични доставки, въз основа на писмени заявки, според нуждите на Възложителя. Хлябът ще се доставя ежедневно, а останалите продукти, включени в обособената позиция – един път седмично в работни дни.
Internal identifier: 583481
Lot: LOT-0002
Title: „Мляко и млечни продукти”
Description: Обособената позиция включва доставка на мляко и млечни продукти, подробно описани в Техническата спецификация към документацията - Пастьоризирано прясно мляко (в кутия) 1,5 % масленост - 5300 л., Пастьоризирано прясно мляко (в кутия) 3,2 % масленост - 350 л., Кисело мляко по ЗНП „Българско кисело мляко”, 2% масленост - 8000 бр., Кисело мляко краве мляко ЗНП *- кофичка, 3,6% масленост - 13300 бр., Краве сирене по ТД (кофа) - 1200 кг., Краве сирене ЗНП* (вакуум) - 1200 кг., Кашкавал по БДС 14/2010г. или Еквивалентна (вакуум) - 700 кг., Краве масло 0,125 кг. - 4800 бр. Посочените количества са прогнозни и не ангажират Възложителя с цялостното им усвояване. Изпълнението ще се извършва чрез периодични доставки, въз основа на писмени заявки, според нуждите на Възложителя. Продуктите ще се доставят един път седмично в работни дни.
Internal identifier: 583488
Main classification (cpv): 15500000 Dairy products
Lot: LOT-0003
Title: ,,Месо и месни продукти, риба и рибни продукти и яйца”
Description: Обособената позиция включва доставка на месо и месни продукти, риба и рибни продукти и яйца, подробно описани в Техническата спецификация към документацията, както следва: Яйца - 36000 бр., Кайма- охладена /100 % телешка/ - 1400 кг., Пилешко филе - охладено - 1700 кг., Телешки шол-охладен - 9 кг, Риба филе – скумрия - 1200 кг. , Риба филе – хек - 500 кг., Шунка от пилешко месо - 9 кг. . Посочените количества са прогнозни и не ангажират Възложителя с цялостното им усвояване. Изпълнението ще се извършва чрез периодични доставки, въз основа на писмени заявки, според нуждите на Възложителя. Продуктите ще се доставят един път седмично в работни дни.
Internal identifier: 583491
Main classification (cpv): 15100000 Animal products, meat and meat products
Lot: LOT-0004
Title: ,,Плодове, зеленчуци и други хранителни продукти”
Description: Обособената позиция включва доставка на плодове, зеленчуци и други хранителни продукти, подробно описани в Техническата спецификация към документацията , сред които - Лук кромид - 950 кг., Лук зелен, 10 бр. връзка - 300 връзки, Картофи - 2700 кг., Домати - 1200 кг., Краставици - 2100 кг., Пипер-червен - 150 кг., Тиквички - 210 кг., Пипер- зелен - 150 кг., Целина- глави - 50 кг., Зеле - 630 кг., Моркови - 1200 кг., Репички 10 бр. връзка - 30 връзки, Маруля - 210 бр., Чесън - 15 кг., Червено цвекло - 90 кг., Череши - 21 кг., Дини - 2100 кг., Пъпеши - 1200 кг., Банани - 7000 кг., Ягоди - 10 кг., Ябълки - 6300 кг., Праскови - 300 кг., Кайсия - 1 кг., Портокали - 2700 кг., Мандарини - 300 кг., Киви - 500 кг., Круши - 1300 кг., Лимони - 30 кг., Грозде - 300 кг., Сини сливи - 130 кг., Тиква - 90 кг., Орехови ядки – сурови, разф. по 1, 000 кг. - 90 кг., Замразени зеленчуци - спанак, 0,400 кг- 260 бр., Гювеч, буркан 0,680 кг. - 90 бр., Грах,буркан 0,680 кг. - 390 бр., Зелен боб, буркан 0,680 кг. - 170 бр., Лютеница по БС фино смляна, буркан 0,560 кг. - 180 бр., Лютеница по БС, 0,265 кг.- 180 бр., , Домати -небелени, буркан 0,680 кг. - 1200 бр., Доматено пюре до 22 % сухо вещество, буркан 0,680 кг. - 90 бр., Компот- праскови, буркан - (небелени) - 250 бр., Компот- кайсии (небелени) - 250 бр., Натурален сок- 100 % Ябълка, 1 л. - 250 бр., Натурален сок- 100 % Портокал, 1 л. - 250 бр., Нектар - 90 бр., Конфитюр – до 60% плодово съдържание, 0,360 кг. - 350 бр., Замразени зеленчуци-броколи и карфиол, 0,400 кг. - 50 бр., Слънчогледово масло (олио), 1 л. - 800 л., Маслини черни без костилка Маслините да са тип 91-100 опаковани по 1кг. Съдържание– маслини черни, вода, сол и растителна мазнина, без костилка - 170 кг., Сол трапезна - 180 кг., Оцет- ябълков - 80 бр., Чубрица, 0,010 кг. - 450 бр., Червен пипер, 0,100 кг. - 270 бр., и др. Посочените количества са прогнозни и не ангажират Възложителя с цялостното им усвояване. Изпълнението ще се извършва чрез периодични доставки, въз основа на писмени заявки, според нуждите на Възложителя. Продуктите ще се доставят един път седмично в работни дни
Internal identifier: 583502
Main classification (cpv): 15300000 Fruit, vegetables and related products