2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa materiałów wielokrotnego użytku do Wojskowego Instytutu Medycznego - Państwowego Instytutu Badawczego.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów wielokrotnego użytku do Wojskowego Instytutu Medycznego - Państwowego Instytutu Badawczego. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Za część zamówienia uważa się pojedynczy pakiet. 3. Zamówienie zostało podzielone na 6 pakietów: 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz 5. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5 i 6 do swz
Internal identifier: P/049/2026/SZ/WIM – 41/ZP/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 31440000 Batteries
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1- Zestaw materiałów wielokrotnego użytku do zabiegów ginekologicznych
Description: Zestaw materiałów wielokrotnego użytku do zabiegów ginekologicznych- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet 2- Zestaw narzędzi do diatermii
Description: Zestaw narzędzi do diatermii - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet 3- Zestaw optyk i materiałów wielokrotnego użytku do zabiegów Otolaryngologicznych
Description: Zestaw optyk i materiałów wielokrotnego użytku do zabiegów Otolaryngologicznych - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet 4- Baterie do Videolaryngoskopu
Description: Baterie do Videolaryngoskopu - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Main classification (cpv): 31440000 Batteries
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet 5- Zestaw materiałów do zabiegów laparoskopowych Urologicznych
Description: Zestaw materiałów do zabiegów laparoskopowych Urologicznych - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet 6- Akcesoria do aparatu do litotrypsji
Description: Akcesoria do aparatu do litotrypsji - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz