2. Procedure
Procedure
Title: Uldevena koka pils Lielvārdē – būvprojekta izstrāde, autoruzraudzība un būvniecība (ONP 2026/50)
Description: Uldevena koka pils Lielvārdē – būvprojekta izstrāde, autoruzraudzība un būvniecība.
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work