2. Procedure
Procedure
Title: Onderhoudsdiensten Datanetwerk OT
Description: Het doel van dit project is het formaliseren van de dienstverlening voor het onderhoud en de ondersteuning van het GVB-datanetwerk door middel van een raamovereenkomst met een geschikte leveranciers. zie leidraad
Internal identifier: 2026-07
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: zie leidraad
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50312310 Maintenance of data network equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1