2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesivna dobava sterilnih medicinskih raztopin za izpiranje - ponovitev II
Description: »Sukcesivna dobava sterilnih medicinskih raztopin za izpiranje - ponovitev II« s sklenitvijo okvirnega sporazuma do 31.12.2027
Internal identifier: JN 046/RN-26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 462283