2. Procedure
Procedure
Title: Izvajanje posamičnih gradbenih del na elektroenergetskem omrežju z vzpostavitvijo DNS
Description: Izvajanje posamičnih gradbenih del na elektroenergetskem omrežju, ki obsegajo investicijska gradbena dela nad 50.000 EUR (brez DDV). Dela se bodo izvajala v skladu s potrebami naročnika, zahtevami iz dokumentacije JN in specifikacijo iz ponudbenega predračuna (druga faza). Dela se bodo izvajala na območju celotne Gorenjske.
Internal identifier: DNS23-020
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45230000 Construction work for pipelines, communication and power lines, for highways, roads, airfields and railways; flatwork
Additional classification (cpv): 45230000 Construction work for pipelines, communication and power lines, for highways, roads, airfields and railways; flatwork
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 462238