340695-2026 - Competition
Slovakia – Sewer construction work – Bystrany – vodovod, kanalizácia a ČOV
Contract or concession notice – standard regime
Works - Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleBystrany – vodovod, kanalizácia a ČOV
DescriptionPredmetom zákazky je realizácia stavebných prác súvisiacich s odvádzaním splaškových vôd z obce, dodávkou pitnej vody v súbehu s kanalizáciou a vybudovaním ČOV. Realizácia stavebných prác je v rámci projektovej dokumentácie a výkazu výmer rozdelená do etáp: - I. etapa výstavby - vybudovanie vodovodného privádzača - II. etapa výstavby - vybudovania čistiarne odpadových vôd a súvisiacich objektov - III. etapa výstavby - rozvod vody a kanalizácie Uvedené členenie vyplýva zo spôsobu spracovania projektovej dokumentácie a z vecného členenia stavebných objektov, nie z potreby samostatnej realizácie zákazky. Zákazka nie je rozdelená na časti. Zdôvodnenie nerozdelenia predmetu zákazky na časti je uvedené v súťažných podkladoch. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v súťažných podkladoch, v projektovej dokumentácii, výkazu výmer a v návrhu zmluvných podmienok.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Additional nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 45232400 Sewer construction work
Additional classification (cpv): 45252127 Wastewater treatment plant construction work, 45252100 Sewage-treatment plant construction work, 39350000 Sewerage works equipment
5. Lot
LotLOT-0001