2. Procedure
Procedure
Title: Marktconsultatie - Persoons- en Teamgerichte ontwikkeling
Description: Marktconsultatie - Persoonsgerichte- en team-ontwikkelinstrumenten en methodieken
Type of procedure: Other multiple stage procedure
Main features of the procedure: het betreft hier een marktconsultatie - het vervolg moet nog bepaald worden.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80500000 Training services
Additional classification (cpv): 80570000 Personal development training services
5. Lot
Lot: LOT-0000