340822-2026 - Competition
Czechia – System and support services – Profylaxe IT infrastruktury II
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleProfylaxe IT infrastruktury II
DescriptionPředmětem této veřejné zakázky je soubor služeb potřebný k zajištění, pokud možno nepřetržitého provozu spravovaných informačních technologií. Smyslem těchto služeb je údržba (profylaxe) informačních systémů, prevence a včasná detekce vznikajících problémů, které by mohly zapříčinit omezení funkčnosti a dostupnosti služeb poskytovanými jednotlivými částmi spravovaných informačních systémů. Průběžný sběr systémových údajů o potřebě prodloužení maintenance aplikací, produktů, certifikátů, antivirových, monitorovacích, zálohovacích, webových služeb a firewall systémů a jejich zajištění.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 72250000 System and support services
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierP26V00000058