2. Procedure
Procedure
Title: Saue valla puudega või haridusliku erivajadustega laste ja noorte transport
Description: Hankija soovib leida teenusepakkuja erivajadustega (sh ratastoolis või muude abivahenditega) laste ja noorte turvaliseks transpordiks koolidesse ja päevakeskustesse koos abistamisega transpordivahendisse sisenemisel ja väljumisel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 310562-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Veoteenus väikebussiga
Description: Tehnilises kirjelduses toodud reisijateveo teenuse osutamine väikebussiga (M1 kategooria sõiduk, kus koos juhiga on vähemalt 8 kohta). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 310562-0001
Lot: LOT-0002
Title: Veoteenus sõiduautoga
Description: Tehnilises kirjelduses toodud reisijateveo teenuse osutamine sõiduautoga (M1 kategooria sõiduk, kus koos juhiga on vähemalt 5 kohta). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 310562-0002
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 310562-0003
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 310562-0004
Lot: LOT-0005
Title: Veoteenus kohandatud sõidukiga
Description: Tehnilises kirjelduses toodud reisijateveo teenuse osutamine ratastooli veoks kohandatud sõidukiga. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 310562-0005