340919-2024 - Competition
Netherlands – Computer-related equipment – DAS Tablets
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DAS Tablets
Description: Welkom op het DAS voor de levering van ICT hardware - Tablets voor Stichting Dynamiek Scholengroep. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van tablets en toebehoren. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle tablets en toebehoren die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Dynamiek Scholengroep met 3019 leerlingen en 322 medewerkers.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30230000 Computer-related equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Welkom op het DAS voor de levering van ICT hardware - Tablets en toebehoren voor Stichting Dynamiek Scholengroep. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van tablets en toebehoren. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Internal identifier: 1