2. Procedure
Procedure
Title: Výstavba, rekonštrukcia a modernizácia rozvodov tepla v Bratislave – Vrakuňa
Description: Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných prác na výstavbe, rekonštrukcii a modernizácii rozvodov tepla v Bratislave – mestskej časti Vrakuňa, a to v okruhoch Železničná, Čiližská, Bebravská a Rajčianska. Zákazka zahŕňa najmä vonkajšie teplovodné rozvody, odovzdávacie stanice tepla (OST) vrátane technológie, elektroinštaláciu a meranie a reguláciu (ELI a MaR), objektové rozvody, súvisiace stavebné konštrukcie, práce POV a sadové úpravy. Podrobný opis predmetu je popísaný v Súťažných podkladoch a ich prílohách.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45232140 District-heating mains construction work
Additional classification (cpv): 45223100 Assembly of metal structures, 45255400 Fabrication work, 45231112 Installation of pipe system, 45262680 Welding, 45111300 Dismantling works, 45223210 Structural steelworks, 45310000 Electrical installation work
5. Lot
Lot: LOT-0001