2. Procedure
Procedure
Title: Herinrichting Geerligslaan West
Description: De gemeente Hollands Kroon wil één overeenkomst afsluiten voor de herinrichting van de Geerligslaan West te Anna Paulowna. Het uit te voeren werk is gelegen in Anna Paulowna in de gemeente Hollands Kroon, waarop de navolgende straten (of een deel daarvan) betrekking hebben: • J.C. Geerligslaan; • Burg. Warnerslaan; • Weth. Kloostermanlaan; • Weth. Berbeelaan; • Weth. Hooimeijerlaan; • Dokter Veenislaan; • Dokter Olreelaan; • Mr. Dr. Jonkerlaan.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1