343244-2025 - Result
Netherlands – Security services – Beveiliging en receptiediensten gemeente Barendrecht, Albrandswaard en Ridderkerk
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Beveiliging en receptiediensten gemeente Barendrecht, Albrandswaard en Ridderkerk
Description: De opdracht betreft het leveren van beveiligingsdiensten en wordt opgesplitst in 3 percelen (Barendrecht, Ridderkerk en Albrandswaard). De opdracht betreft het leveren van beveiligingsdiensten en gastheerschapdiensten. Om het overzichtelijk te houden heeft aanbestedende dienst onderscheid gemaakt tussen de alle vormen van diensten. In de praktijk zullen de rollen, tijden, taken en verantwoordelijkheden met elkaar verbonden zijn. Onder beveiliging verstaan we onder meer de inzet van manuren, brand- en sluitronde, gastheerschap en objectbeveiliging. De beveiliging is aanwezig gedurende de openingstijden van het gemeentehuis. De onderstaande tijden kunnen soms afwijken en zijn indicatief. Maandag: tussen 06:45u-23:00u (met kans op uitloop i.v.m. gemeenteraadvergaderingen) Dinsdag: tussen 06:45u-23:00u (met kans op uitloop i.v.m. gemeenteraadvergaderingen) Woensdag: tussen 06:45u-23:00u Donderdag : tussen 06:45u-23:00u Vrijdag: tussen 06:45u-20:30u Zaterdag: tussen 09:30u-16:30u (i.v.m. openstelling bibliotheek) Zie aanbestedingsdocumenten
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79710000 Security services
Additional classification (cpv): 79992000 Reception services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Beveiliging- receptiediensten gemeentehuis Ridderkerk
Description: De opdracht betreft het leveren van beveiligingsdiensten, receptiediensten en gastheerschapdiensten. Om het overzichtelijk te houden heeft aanbestedende dienst onderscheid gemaakt tussen de alle vormen van diensten. In de praktijk zullen de rollen, tijden, taken en verantwoordelijkheden met elkaar verbonden zijn. Onder beveiliging verstaan we onder meer de inzet van manuren t.b.v. objectbeveiliging (o.a. brand- en sluitronde), gastheerschap en receptiediensten. De beveiliging is aanwezig gedurende de openingstijden van het gemeentehuis. De onderstaande tijden kunnen soms afwijken en zijn indicatief. Maandag: tussen 06:45u-23:00u (met kans op uitloop i.v.m. gemeenteraadvergaderingen) Dinsdag: tussen 06:45u-23:00u (met kans op uitloop i.v.m. gemeenteraadvergaderingen) Woensdag: tussen 06:45u-23:00u Donderdag : tussen 06:45u-23:00u Vrijdag: tussen 06:45u-20:30u Zaterdag: tussen 09:30u-16:30u (i.v.m. openstelling bibliotheek) Zie aanbestedingsdocumenten voor een nadere opdracht omschrijving. Zie aanbestedingsdocumenten voor een nadere opdracht omschrijving.
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 79900000 Miscellaneous business and business-related services
Options:
Description of the options: nvt
Lot: LOT-0002
Title: Beveiliging- receptiediensten gemeentehuis Albrandswaard
Description: De opdracht betreft het leveren van beveiligingsdiensten in combinatie met receptiediensten. Om het overzichtelijk te houden heeft aanbestedende dienst onderscheid gemaakt tussen beide vormen van diensten. In de praktijk zullen de rollen, tijden, taken en verantwoordelijkheden met elkaar verbonden zijn. Onder beveiliging verstaan we onder meer de inzet van manuren, receptionele- en administratieve werkzaamheden, brand- en sluitronde en objectbeveiliging. De beveiliging is aanwezig gedurende de openingstijden van het gemeentehuis in de centrale hal. De onderstaande tijden kunnen soms afwijken en zijn indicatief. Maandag: tussen 08:00-23:30u (met kans op uitloop i.v.m. gemeenteraadvergaderingen) Dinsdag: tussen 08:00-23:30u (met kans op uitloop i.v.m. gemeenteraadvergaderingen) Woensdag: tussen 08:00-20:15u Donderdag : tussen 08:00-17:00u Vrijdag: tussen 08:00 -17:00u Zie aanbestedingsdocumenten voor een nadere opdracht omschrijving. Zie aanbestedingsdocumenten voor een nadere opdracht omschrijving.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Beveiliging- receptiediensten gemeentehuis Barendrecht
Description: De opdracht betreft het leveren van beveiligingsdiensten in combinatie met receptiediensten. Om het overzichtelijk te houden heeft aanbestedende dienst onderscheid gemaakt tussen beide vormen van diensten. In de praktijk zullen de rollen, tijden, taken en verantwoordelijkheden met elkaar verbonden zijn. Onder beveiliging verstaan we onder meer de inzet van manuren, receptionele- en administratieve werkzaamheden, brand- en sluitronde en objectbeveiliging. De beveiliging is aanwezig gedurende de openingstijden van het gemeentehuis in de centrale hal. De onderstaande tijden kunnen soms afwijken en zijn indicatief: Maandag: tussen 06:45u-23:00u (met kans op uitloop i.v.m. gemeenteraadvergaderingen) Dinsdag: tussen 06:45u-23:00u (met kans op uitloop i.v.m. gemeenteraadvergaderingen) Woensdag: tussen 06:45u-23:00u Donderdag : tussen 06:45u-23:00u Vrijdag: tussen 06:45u-20:30u Zie aanbestedingsdocumenten voor een nadere opdracht omschrijving. Zie aanbestedingsdocumenten voor een nadere opdracht omschrijving.
Internal identifier: 3