Additional information
2. Operatorul economic va preciza lista documentelor din oferta care sunt confidențiale, protejate de un drept de proprietate intelectuala sau secret comercial – Formular 10. Lipsa acestei liste presupune că documentele nu sunt confidențiale.
5. Operatorul economic va completa - Formularul 11 Acord cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal, privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal precum și a dispozițiilor legale în vigoare.