2. Procedure
Procedure
Title: DIL Communicatie Manager
Description: Communicatie Manager: omzetten doelstellingen naar communicatie en marketing aanpak. Vertalen naar activiteiten binnen budget. Aansturen van leveranciers, en zelf hands-on uitvoeren. 650000
Internal identifier: DLP10
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79413000 Marketing management consultancy services
Additional classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Titel: DIL Communicatie Manager
Interne identificatiecode: DLP10
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79413000 Advies inzake marketing management
Aanvullende classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1