See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: SERVICII DE OPERATII SPECIALE CU ECHIPAMENTE WIRELINE SLICKLINE PENTRU SONDELE OPERATE DE SNGN ROMGAZ SA — FILIALA DE ÎNMAGAZINARE GAZE NATURALE DEPOGAZ PLOIEŞTI SRL
Description: Obiectul achizitiei il constituie achizitia de „SERVICII DE OPERATII SPECIALE CU ECHIPAMENTE WIRELINE SLICKLINE PENTRU SONDELE OPERATE DE SNGN ROMGAZ SA — FILIALA DE ÎNMAGAZINARE GAZE NATURALE DEPOGAZ PLOIEŞTI SRL” Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18. Entitatea contractanta va raspunde solicitarilor de clarificari in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 34915261_2025_PAAPD1548751
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 76100000 Professional services for the gas industry
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: „SERVICII DE OPERATII SPECIALE CU ECHIPAMENTE WIRELINE SLICKLINE PENTRU SONDELE OPERATE DE SNGN ROMGAZ SA — FILIALA DE ÎNMAGAZINARE GAZE NATURALE DEPOGAZ PLOIEŞTI SRL” - conform caietului de sarcini publicat in SEAP.
Internal identifier: 1