See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: CONSUMABILE BLOC OPERATOR CHIRURGIE
Description: Obiectul achiziției constă în încheierea acordurilor-cadru ce au ca obiect: „Consumabile bloc operator chirurgie”. În cadrul procedurii vor fi achiziționate consumabile pentru blocul operator chirurgie din cadrul Spitalului Clinic Colentina pe o perioadă de 36 luni. Consumabilele ce vor fi achiziționate sunt descrise in caietul de sarcini.
Internal identifier: 4283929 2025 38686
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: CONSUMABILE MEDICALE PENTRU CHIRURGIA CLASICA
Description: „CONSUMABILE BLOC OPERATOR CHIRURGIE”, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: CONSUMABILE MEDICALE PENTRU CHIRURGIA LAPAROSCOPICA
Internal identifier: 2