See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Furnizare reactivi
Description: Furnizare REACTIVI - conform caiet sarcini. In temeiul prevederilor art. 160 din Legea 98 / 2016, modificata prin OUG 107 / 2017, operatorii economici interesati de procedura vor solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire cu 20 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor, iar in temeiul art. 161 din Legea 98 / 2016, modificata prin OUG 107 / 2017, raspunsul autoritatii contractante va fi transmis cu 10 zile (in a 11-a zi) inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Internal identifier: 202442835701
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pachet reactivi, calibratori, controale si consumabile compatibil sau echivalent cu analizor de imunologie PATHFAST
Description: Pachet reactivi, calibratori, controale si consumabile compatibil sau echivalent cu analizor de imunologie PATHFAST - CONFORM CAIET DE SARCINI
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Panel biochimie compatibil sau echivalent cu analizorul LabGeo PT10
Description: Panel biochimie compatibil sau echivalent cu analizorul LabGeo PT10 - conform caiet de sarcini
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Reactivi pentru analizoarele de gaze in sange si electroliti Rapidlab 1265
Description: Reactivi pentru analizoarele de gaze in sange si electroliti Rapidlab 1265 - conform caiet de sarcini
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Kit determinare parametri ( Gem Premier )
Description: Kit determinare parametri ( Gem Premier ) - conform caiet de sarcini
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Reactiv determinari rapide hematologie ( MS4S ; MS4S2 cu PCR )
Description: Reactiv determinari rapide hematologie ( MS4S ; MS4S2 cu PCR ) - conform caiet de sarcini
Internal identifier: 5
Main classification (cpv): 33696200 Blood-testing reagents
Lot: LOT-0006
Title: Teste detectare droguri ( Nanochecker )
Description: Teste detectare droguri ( Nanochecker )- conform caiet de sarcini
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Teste pentru PT\INR (CASCADE ABRAZO)
Description: Teste pentru PT\INR (CASCADE ABRAZO) - conform caiet de sarcini
Internal identifier: 7
Main classification (cpv): 33694000 Diagnostic agents
Lot: LOT-0008
Title: Test rapid sumar de urina (URIT-31)
Description: Test rapid sumar de urina (URIT-31)
Internal identifier: 8
Main classification (cpv): 33181500 Renal consumables