2. Procedure
Procedure
Title: Maanrakennuskiviainesten hankinta
Description: Staran tarvitsemat maanrakennuskiviainekset ajaksi 01.01. - 31.12.2027. Tämä ei ole tarjouspyyntö, vaan ennakkoilmoitus tulevasta hankinnasta. Hankinnan alustava arvioitu arvo noin 3 miljoonaa euroa alv 0 %.
Internal identifier: Maanrakennuskiviainekset 2027
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 14210000 Gravel, sand, crushed stone and aggregates
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Toimitettavat kiviainekset
Description: Toimitettavat kiviainekset.
Internal identifier: Toimitettavat kiviainekset-0
Lot: LOT-0002
Title: Noudettavat kiviainekset
Description: Noudettavat kiviainekset.
Internal identifier: Noudettavat kiviainekset -1