2. Procedure
Procedure
Title: Kassa-applicatie Burgerzaken
Description: De gemeente Utrecht wil één overeenkomst afsluiten voor de kassa-applicatie van Publiekszaken. De gevraagde dienstverlening betreft het ter beschikking stellen en onderhouden van Kassasoftware in de vorm van een SaaS-oplossing, die compleet aansluit bij het kassasysteem voor de front- en backoffice van de afdeling Burgerzaken en het leveren van bijbehorende hardware. zie inschrijvingsleidraad
Internal identifier: 2025PBZ818
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: De gemeente Utrecht wil één overeenkomst afsluiten voor de kassa-applicatie van Publiekszaken. De gevraagde dienstverlening betreft het ter beschikking stellen en onderhouden van Kassasoftware in de vorm van een SaaS-oplossing, die compleet aansluit bij het kassasysteem voor de front- en backoffice van de afdeling Burgerzaken en het leveren van bijbehorende hardware.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: geen opties