347076-2026 - Competition
Czechia – Cleaning services – Úklidové služby v objektu Zámku Vrchotovy Janovice a v Muzeu české loutky a cirkusu v Prachaticích
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
TitleÚklidové služby v objektu Zámku Vrchotovy Janovice a v Muzeu české loutky a cirkusu v Prachaticích
DescriptionPředmětem plnění veřejné zakázky je poskytnutí úklidových služeb v objektech zadavatele ve Vrchotových Janovicích (část 1 veřejné zakázky) a v Prachaticích (část 2 veřejné zakázky) v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami po dobu 34 měsíců. Veřejná zakázka je rozdělena na celkem 2 části: 1) Úklidové služby v Zámku Vrchotovy Janovice 2) Úklidové služby v Muzeu české loutky a cirkusu v Prachaticích
Internal identifier2026/1825/NM
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Lot
LotLOT-0002
TitleÚklidové služby v objektu Zámku Vrchotovy Janovice
DescriptionPředmětem plnění veřejné zakázky je poskytnutí úklidových služeb v objektu zadavatele ve Vrchotových Janovicích (část 1 veřejné zakázky)
Internal identifier2026/1825/NM/1
LotLOT-0004
TitleÚklidové služby v Muzeu české loutky a cirkusu v Prachaticích
DescriptionPředmětem plnění veřejné zakázky je poskytnutí úklidových služeb v objektu zadavatele v Prachaticích (část 2 veřejné zakázky) v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami po dobu 34 měsíců.
Internal identifier2026/1825/NM/2