2. Procedure
Procedure
Title: DNS pro dodávky držáků a souvisejícího instalačního materiálu pro technologická zařízení kolejových vozidel
Description: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě DNS budou dodávky držáků a souvisejícího instalačního materiálu pro technologická zařízení kolejových vozidel. Jednotlivé veřejné zakázky budou spočívat zejména ve výrobě a dodávkách držáků a montážních prvků pro zařízení typu: • informační systémy, • MOPAJ, • WiFi technologie, • anténní systémy, • a další technologická zařízení kolejových vozidel. V případě anténních systémů mohou být poptávány držáky a montážní prvky určené jak pro instalaci v interiéru, tak i v exteriéru kolejových vozidel. Součástí plnění může být rovněž dodávka souvisejícího instalačního a spojovacího materiálu potřebného pro montáž držáků nebo uchycení technologických zařízení do dodávaných držáků, zejména šroubů, matic, podložek, kotevních a upevňovacích prvků potřebných pro montáž držáků nebo uchycení technologických zařízení do dodávaných držáků. Součástí plnění může být rovněž zpracování a předání související výrobní nebo technické dokumentace k dodávaným držákům a montážním prvkům, zejména výrobních výkresů, kusovníků, technické dokumentace skutečného provedení nebo obdobných podkladů požadovaných zadavatelem. Jednotlivá plnění budou zpravidla realizována formou zakázkové výroby dle projektové dokumentace, technické specifikace, výkresové dokumentace nebo individuálních požadavků zadavatele. Součástí jednotlivých veřejných zakázek mohou být technické požadavky vyplývající z drážních technických norem, interních předpisů zadavatele, jiných technických standardů vztahujících se ke kolejovým vozidlům nebo požadavky na splnění konkrétních certifikací, atestů či zkoušek vztahujících se k předmětu plnění.
Internal identifier: VZ0248708
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44212320 Miscellaneous structures
Additional classification (cpv): 44316400 Hardware, 44530000 Fasteners, 31680000 Electrical supplies and accessories
5. Lot
Lot: LOT-0001