2. Procedure
Procedure
Title: Fase-Z Wonen
Description: De opdracht betreft het realiseren en uitvoeren van de maatwerkvoorziening Fase-Z Wonen voor jongeren (18–27 jaar) met psychische kwetsbaarheden binnen de gemeente Zwolle. De opdracht omvat minimaal 20 plekken Fase-Z Wonen, een optionele crisismodule en 1 spoedplek.
Internal identifier: 24.Z.095
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Deze opdracht valt onder de sociale en andere specifieke diensten (SAS-diensten) als bedoeld in Bijlage XIV van Richtlijn 2014/24/EU.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85300000 Social work and related services
Additional classification (cpv): 85000000 Health and social work services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Geen opties.