2. Procedure
Procedure
Title: Tallinna Linnavolikogu hääletussüsteem
Description: Tallinna Linnavolikogu hääletussüsteemi loomine, garantii tagamine ning hooldusteenuse, sh kasutajatoe, osutamine viie (5) aasta jooksul alates süsteemi kasutuselevõtust vastavalt riigihanke alusdokumentides toodud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 309139-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72230000 Custom software development services
Additional classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0000