2. Procedure
Procedure
Title: Aukstā ūdens, kanalizācijas, iekšējo elektrotīklu avāriju novēršana, siltumapgādes sistēmu tehniskā apkope Rīgas Centrāltirgū un komercobjektos, sociālās un īres mājās
Description: Aukstā ūdens, kanalizācijas, iekšējo elektrotīklu avāriju novēršana, siltumapgādes sistēmu tehniskā apkope Rīgas Centrāltirgū un komercobjektos, sociālās un īres mājās
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 65100000 Water distribution and related services